סימולטורים

MODEL : AG-A111
SUPER BIKES 3
SUPER BIKES 3
MODEL : AG-A112
OVERTAKE
OVERTAKE
MODEL : AG-A113
Speed Rider DX
Speed Rider DX
MODEL : AG-A114
STAR WARS POD
STAR WARS POD
MODEL : AG-A115
MARIO KART GP
MARIO KART GP
MODEL : AG-A116
TIME CRISIS 5
TIME CRISIS 5
MODEL : AG-A118
JURASSIC PARK
JURASSIC PARK
MODEL : AG-A119
CRUIS'N BLAST
CRUIS'N BLAST
MODEL : AG-A121
HALO FIRETEAM
HALO FIRETEAM

סימולטורים

חברת ארקייד גיימס מייבאת ומשווקת מבחר עצום של מכונות משחק, החברה מציעה בין השאר סימולטורים חדשים ומלהיבים המתאימים לכל הגילאים.

החברה משווקת מגוון דגמים בעיצוב מרהיב ומקורי, ניתן לרכוש מהחברה סימולטור מכוניות מרוץ, קרב יריות, טיסה, נהיגה, רובה צלפים, אקדחים ועוד. את המכשיר קל להתקין ואין צורך בתחזוקה למעט ניקיון שוטף. כל הדגמים מגיעים עם פתח להכנסת מטבעות כדי להפעיל את המשחק.

דגמים חדשים ואיכותיים

כחברה מובילה בתחום מכונות המשחק ארקייד גיימס מייבאת ומשווקת רק סימולטורים מתקדמים ועמידים, כל המכונות מגיעות בעיצוב מדליק ומקורי, הן מושכות את העין וגורמות לקהל היעד להגיע ולשחק.

את הסימולטור אפשר להציב במשחקיות הממוקמות במרכזי קניות, בקניונים, בפיצוציות בקיוסקים, באולמות משחק לילדים ולבני נוער, כאשר סימולטורים אלה מיועדים גם לחברות הפקה ולחברות העוסקות באטרקציות וגימיקים לאירועים.

גם לקוחות פרטיים רבים רוכשים סימולטור לביתם או לעסק שלהם לצרכי בילוי בשעות הפנאי ולמשחק מאתגר ומהנה.

צוות חברת ארקייד גיימס מסייע לכל לקוח לקבל החלטה נכונה ולרכוש את הסימולטור המתאים ביותר לצרכיו הייחודיים, הן מבחינת מיקום המכשיר, מאפייני קהל היעד ואופי המקום או מטרת השימוש, והן מבחינת גודל הסימולטור ותקציב.

החברה משווקת דגמים חדישים עם המשחקים הפופולריים ביותר של מרוץ מכוניות, טיסה וקרבות אקדחים ורובים. ישנם דגמים המתאימים לילדים ודגמים המתאימים לכל הגילאים. למידע נוסף, לייעוץ ולהצעת מחיר אטרקטיבית התקשרו עכשיו בטלפון ואנו נדאג לכל השאר.

לקביעת פגישה

מלאו את פרטיכם ותקבלו מענה בהקדם