מכונות קידי רייד ורכיבה

MODEL : AG-A83
DOLPHIN STAR
DOLPHIN STAR
MODEL : AG-A63
RACE IN FIRE
RACE IN FIRE
MODEL : AG-A67
FANCY RACING
FANCY RACING
MODEL : AG-A62
GO AROUND
GO AROUND
MODEL : AG-A87
GO GO PONY
GO GO PONY
MODEL : AG-A86
POLICE CAR
POLICE CAR
MODEL : AG-A85
SOAR THR SKY
SOAR THR SKY
MODEL : AG-A66
Helly Copter
Helly Copter
MODEL : AG-A64
HAPPY CAR
HAPPY CAR
MODEL : AG-A65
PONEY KIDDE
PONEY KIDDE
MODEL : AG-A76
HORNETS
HORNETS
MODEL : AG-A82
ENGINEERING
ENGINEERING

חברת ארקייד גיימס מייבאת ומשווקת מכונות משחק חדשות ואיכותיות של מיטב היצרנים, כמו גם משחקי רכיבה לילדים. החברה משווקת בהצלחה מגוון דגמים של מתקני רכיבה קידי רייד, משחקים שכל הילדים אוהבים, כאשר ישנם דגמים המתאימים גם למבוגרים. מתקני רכיבה מתאימים ומיועדים ללקוחות רבים כגון חברות להפקת אירועים ולהשכרת אטרקציות, משחקים ועמדות מולטימדיה, מועדוניות, חברות הייטק, פיצוציות, קיוסקים, אולמות משחקים בקניונים וכדומה.

מכונות רכיבה באיכות הגבוהה ביותר

חברת ארקייד גיימס משווקת שלל דגמים חדישים ומתקדמים של מתקני רכיבה קידי רייד, ביניהם מתקני רכיבה של משחקי מרוץ, מכוניות ואופנועים. המתקנים מתאימים לילדים ולמבוגרים, הם ניתנים להפעלה באמצעות מטבעות, ולכן הם יכולים לייצר הכנסה נוספת לעסק. את מתקני הרכיבה אפשר להתקין בכל מקום, אך יש לקחת בחשבון כי נדרש חיבור לחשמל לשם כך, לכן עדיף להתקין את המכונות במקומות סגורים ומקורים.

מתקני רכיבה אהובים בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים, רבים משחקים בהם, לכן הם מתאימים גם לחברות הפקה ולחברות המשכירות מתקני משחקים לאירועים. בנוסף, משחקי רכיבה אלה מתאימים גם לחברות הייטק המעוניינות להציע אטרקציה מלהיבה לעובדים.

מתקני רכיבה בולטים בכל מקום, הם גורמים לתנועת לקוחות לבית העסק ואינם דורשים כל תחזוקה. כך שמצד אחד הלקוח זוכה להחזר כספי מהיר ולתמורה מלאה בעד כספו, ומהצד השני העסק זוכה לרווח נאה ללא כל מאמץ.

מתלבטים איזה משחקי רכיבה להזמין? אנחנו כאן כדי לעזור! להזמנת מתקני רכיבה קידי רייד במחיר אטרקטיבי, ולבחירת הדגם המתאים ביותר לעסק מבחינת גודל, מאפייני קהל יעד, עיצוב ומחיר, התקשרו עכשיו ואנו נסייע לכם לקבל החלטה משתלמת.

לקביעת פגישה

מלאו את פרטיכם ותקבלו מענה בהקדם