מכונות קידי רייד ורכיבה

MODEL : AG-A65
PONEY KIDDE
PONEY KIDDE
MODEL : AG-A66
LOCOMOTIVE
LOCOMOTIVE
MODEL : AG-A70
COCO PLANE
COCO PLANE
MODEL : AG-A73
KIDDIE PIRATE
KIDDIE PIRATE
MODEL : AG-A74
MAX ROLLER
MAX ROLLER
MODEL : AG-A76
HORNETS
HORNETS
MODEL : AG-A81
MINI TRUCK
MINI TRUCK
MODEL : AG-A82
ENGINEERING
ENGINEERING
MODEL : AG-A85
SONIC KIDDIE
SONIC KIDDIE

מכונות קידי רייד ורכיבה

חברת ארקייד גיימס מייבאת ומשווקת מכונות משחק חדשות ואיכותיות של מיטב היצרנים. החברה משווקת בהצלחה מגוון דגמים של מתקני רכיבה קידי רייד, משחקים שכל הילדים אוהבים, כאשר ישנם דגמים המתאימים גם למבוגרים. מתקני רכיבה מתאימים ומיועדים ללקוחות רבים כגון חברות להפקת אירועים ולהשכרת אטרקציות, משחקים ועמדות מולטימדיה, מועדוניות, חברות הייטק, פיצוציות, קיוסקים, אולמות משחקים בקניונים וכדומה.

מכונות רכיבה באיכות הגבוהה ביותר

חברת ארקייד גיימס משווקת שלל דגמים חדישים ומתקדמים של מתקני רכיבה קידי רייד, ביניהם מתקני רכיבה של משחקי מרוץ, מכוניות ואופנועים. המתקנים מתאימים לילדים ולמבוגרים, הם ניתנים להפעלה באמצעות מטבעות, ולכן הם יכולים לייצר הכנסה נוספת לעסק. את מתקני הרכיבה אפשר להתקין בכל מקום, אך יש לקחת בחשבון כי נדרש חיבור לחשמל לשם כך, לכן עדיף להתקין את המכונות במקומות סגורים ומקורים.

מתקני רכיבה אהובים בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים, רבים משחקים בהם, לכן הם מתאימים גם לחברות הפקה ולחברות המשכירות מתקני משחקים לאירועים. בנוסף, מתקנים אלה מתאימים גם לחברות הייטק המעוניינות להציע אטרקציה מלהיבה לעובדים.

מתקני רכיבה בולטים בכל מקום, הם גורמים לתנועת לקוחות לבית העסק ואינם דורשים כל תחזוקה. כך שמצד אחד הלקוח זוכה להחזר כספי מהיר ולתמורה מלאה בעד כספו, ומהצד השני העסק זוכה לרווח נאה ללא כל מאמץ. להזמנת מתקני רכיבה קידי רייד במחיר אטרקטיבי, ולבחירת הדגם המתאים ביותר לעסק מבחינת גודל, מאפייני קהל יעד, עיצוב ומחיר, התקשרו עכשיו ואנו נסייע לכם לקבל החלטה משתלמת.

לקביעת פגישה

מלאו את פרטיכם ותקבלו מענה בהקדם